Валери Божинов се разписа във втора поредна контрола на “Парма”

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
0
712

Българският национал Валери Божинов се разписа при загубата на своя клуб "Парма" с 1:2 от катарския "Ал Сад".

Той отбеляза от дузпа в 53-ата минута, но това не се оказа достатъчно да предотврати поражението.

С попадението си българският нападател само намали резултата. Катарският клуб беше повел с два гола на бразилеца Да Силва в 1-ата и 28-ата минути.

Божинов влезе като резерва на почивката. Той замени ветерана Ернан Креспо, който така и не успя да се разпише през първата част.

Българският национал отбелязва във втора поредна среща. По-рано през седмицата той реализира хеттрик във вратата на аматьорския “Спал”.

Валери Божинов вече е собственост на “Парма”, след като за него бяха платени 7 млн. евро на “Манчестър сити” в началото на месеца. Той игра като преотстъпен на “Енио Тардини” през изминалата кампания.

Подкрепете инициативата за построяване на български Православен храм в Лондон!