Стяуа прониза разградските “орли” в края на мача

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
0
1080

Румънците излъгаха Лудогорец с 1:0 след гол на Кипчиу в 88-ата минута

Стяуа излъга Лудогорец с 1:0 в първа среща от плейофите на Шампионската лига и взе важна победа преди срещата реванш от тази “балканска война” след седмица в България.

Победителят ще си гарантира място в групите на Шампионската лига и повече от 8 млн. евро, докато загубилият ще се задоволи с мачове в Лига Европа.

Единственото попадение в мача вкара Александру Кипчиу в 88-ата минута на мача. Иначе срещата на стадион “Арена Национал” в Букурещ предложи мощен и динамичен футбол, с много битка и малко голови положения.

Двата отбора заложиха на предпазлива игра, а на терена изобилстваха основно здравите единоборства.

Освен с попадението на Кипчиу Стяуа се отчете с пропусната дузпа преди почивката, Лудогорец пък отговори с греда в първите минути на второто полувреме.

Всичко останало бе битка и тактическо надлъгване. Така “орлите” ще трябва да полетят високо след седмица в България, за да успеят да докоснат мечтата си.

По публикацията работи: Георги Пешев