Спорт: Ивет Лалова завърши участието си на Световното първенство по лека атлетика в Лондон

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
0
120

Снимка: АФП
Лондон. Единадесет стотни не достигнаха на Ивет Лалова, за да се класира за финала на 200 м на Световното първенство по лека атлетика в Лондон.
Българката финишира трета в първия полуфинал с време 22,96 секунди, но в крайна сметка бе изместена от канадката Кристал Еманюел и Тиня Гейтър от Бахамите, които финишираха за 22,85 секунди, и остана на девето място.
Така Лалова завърши участието си в Лондон с два полуфинала, след като стигна до тази фаза и в бягане на 100 м.