Юнайтед излъга Валенсия в края

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
0
888

Отборът на Манчестър Юнайтед постигна много драматична победа с  1:0 при гостуването си на Валенсия в мач от група „С" на Шампионската лига. Срещата на „Местая" бе много равностойна и двата отбора имаха своите положения за гол.

Българинът в състава на „червените дяволи” Димитър Бербатов започна двубоя като титуляр и бе заменен 5 минути преди последния съдийски сигнал.
Първото полувреме бе доста спокойно. Все пак обаче териториален превес имаха домакините от Валенсия, които можеха да открият резултата в 15-ата минута, когато Солдадо мина в страни от вратата.
Всичко по-интересно се случи след почивката. Първото по-сериозно положение за гол се откри пред Митко Бербатов. Бившият български национал излезе сам срещу вратаря на „прилепите” Санчес,  но ударът му от малък ъгъл бе париран. Малко по-късно удар с глава на Солдадо премина на сантиметри от вратата.
В 83-ата минута Хавиер Ернандес бе близо до гола, засичайки едно центриране, но ударът му срещна гредата зад Санчес. 2 минути по-късно младият нападател не сгреши. Той пое една топка пред наказателното поле на „червените дяволи” и с много прецизен удар я прати в мрежата за крайното 1:0.
Валенсия-Манчестър Юнайтед 0:1

Подкрепете инициативата за построяване на български Православен храм в Лондон!