0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
0
67

“Червените” прегазиха Хъдърсфийлд у дома
Снимка: БТА
Интригата за титлата във Висшата лига продължава, след като Ливърпул разби у дома Хъдърсфийлд с 5:0 в мач от 36-ия кръг на английския елит и след този двубой оглави отново класирането с актив от 91 точки. “Червените” обаче имат мач повече от Манчестър Сити.

Това бе 10-и пореден успех за отбора на Юрген Клоп във всички турнири, както и осма поредна загуба за гостуващия отбор, който вече изпадна от елита на Англия предварително и в крайна сметка от следващия сезон ще се състезава в Чемпиъншип.

Кейта откри още в 43-ата секунда на мача, а в 23-ата Мане удвои аванса на “червените” и уби каквато и да е интрига в този двубой. Класическият резултат оформи Салах, който се разписа в продължението на първото полувреме.

В 66-ата минута Мане вкара втория си гол в мача, а в 83-ата минута и Салах го стори.

По публикацията работи: Александър Попов