Лудогорец продължава в групите на Шампионска лига

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
0
261

Българският отбор отново показа, че заслужава да бъде сред най-добрите тимове в европейския футбол

Единственият български участник в Шампионска лига Лудогорец Разград надделя над чешкия отбор Виктория (Пилзен), въпреки, че днешната среща реванш от плейофите на Шампионска лига завърши с равен резултат 2:2. Мачът не беше никак лесен за българския тим.

В 7-та минута Дюриш вкара гол на Лудогорец, след като засече центриране от корнер. Българският шампион изравни резултата в 17-та минута с гол на Вирджип Мисиджан. По-късно Хейда успя да поведе резултата с 2:1 в 63-та минута, след като вкара гол с глава.

В 95-та минута Клаудио Кешеру изравнява с премерен удар и това окончателно изпраща Лудогорец в груповата фаза на Шампионска лига.

Първият двубой между Лудогорец и чешкия отбор Виктория (Пилзен) в София завърши 2:0 за тима от Разград, което прави общият резултат 4:2 за нашенците.

Днес Георги Дерменджиев заложи на същия състав, както в София: Стоянов, Минев, Моци, Паломино, Натанаел, Дяков, Лукас Саша, Мисиджан, Марселиньо, Вандерсон, Кафу.

Очаква се Лудогорец да научи своите именити съперници на 25 август (четвъртък) от 19:00 часа.